هتل های تایلند

هتل های تایلند

هتل های تایلند ✪ مشاهده لیست، رزرو و اطلاع از قیمت هتل های لوکس تایلند با بهترین قیمت و همچنین رزرو آنلاین هتل های لوکس و ارزان با الفبای سفرهای پایتخت جهان

در این قسمت میتوانید با وارد کردن نام هتل مورد نظر خود در تایلند جزئیات هتل مانند امکانات کلی، امکانات ورزشی و تفریحی، موقعیت و تصاویر هتل های تایلند را مشاهده فرمائید.
سفرهای پایتخت جهان با گردآوری لیست کامل هتل های تایلند اعم از هتل های لوکس و معروف 5 ستاره تا ارزانترین هتل های این شهر بر آن است تا کاملترین اطلاعات را برای انتخاب مناسبترین تور تایلند در خدمت گردشگران این شهر زیبا در این کشور قرار دهد.

بهترین هتل در تایلند کدام است؟ یا بانکوک ، چیانگ مای و غیره؟ هتل های زیادی در تایلند وجود دارد. برای سهولت انتخاب ، ما هتل های مورد علاقه خود را در تایلند لیست کرده ایم. همه این هتل ها نظرات خوبی دارند و همچنین قابل لغو هستند. آسان برای مسافر مستقل!

بهترین هتل های بانکوک

بانکوک دروازه ورود به آسیای جنوب شرقی است. اینجاست که بسیاری از مسافران سفر خود را آغاز می کنند و از نظر هتل های تایلند شما بیشترین انتخاب را در بانکوک دارید. استراحتگاهها ، خوابگاهها ، B&B ، Airbnb ، مهمانپذیرها ... همه را اینجا خواهید یافت. برای ما دشوار است که تعیین کنیم در کدام هتل باید اقامت داشته باشید. در بانکوک می توانید خیابانی را که می توانید شب را در آن بگذرانید بسیار بهتر ببینید. خیابان خائو سان خیابان کوله گردان است. دنج ، اما بسیار پر سر و صدا.

 • معمولی– BED STATION Khaosan
 • نرمال–  Riva Surya Bangkok
 • لوکس–  Old Capital Bike Inn

بهترین هتل های آیوتاها

آیوتاها تنها 80 کیلومتر با بانکوک فاصله دارد. از آنجا که معابد در شب بسیار زیبا هستند (زیرا روشن شده اند) ، اکثر مردم شب اقامت در آیوتاها را انتخاب می کنند. انتخاب بسیار زیاد است و چندان مهم نیست که شب را در کدام تلفن گذرانده اید. مهمتر از آن این است که بدانید بهتر است شب را در اطراف پارک عمومی راما بگذرانید. این در جزیره است.

بهترین هتل های چیانگ مای

چیانگ مای همچنین به عنوان 'رز شمال' شناخته می شود. جایی که بانکوک دروازه ورود به جنوب شرقی آسیا است ، چیانگ مای برای شمال تایلند است.شهر مملو از اقامتگاه های زیبا است. هم در داخل شهر و هم در خارج از آن گزینه های فوق العاده ای خواهید یافت. اگر می خواهید نزدیک رستوران ها ، مکان های دیدنی و اپراتورهای گردشگری بمانید ، بهتر است در مرکز قدیمی (قسمت دیوارکشی شده) بمانید.

 • معمولی– Cassette Hostel
 • نرمال–  Rimping Village
 • لوکس–  Thai Akara

بهترین هتل های چیانگ رای

جایی که چیانگ مای یکی از شناخته شده ترین و پربازدیدترین شهرهای کشور است ، چیانگ رای 'همتای' خود کمی عقب است. مسلماً این شهر به خوبی چیانگ مای زیبا و دنج نیست ، اما این منطقه شاید زیباتر باشد. گذراندن شب در چیانگ رای مشکلی ندارد. محل اقامت زیادی وجود دارد. ما توصیه می کنیم در مرکز بمانید زیرا در آنجا بیشترین محل اقامت و همچنین رستوران ها ، بارها و اپراتورهای تور را خواهید یافت.

 • معمولی– Mercy Hostel – from €10
 • نرمال–  Banlomnow   – from €20
 • لوکس–  The Legend Chiang Rai – from €60

بهترین هتل های پوکت

پوکت در سال های اخیر تصویر منفی ایجاد کرده است. ازدحام جمعیت ، تجاری شدن جزیره و نمایش های جنسی بی پایان به نام خوبی کمک نکرد. با این حال ، این فقط در پاتونگ صادق است و پوکت چیزهای بیشتری نسبت به پاتونگ دارد. شهر پوکت مکانی فوق العاده خنک (و شگفت انگیز) برای گذراندن شب است.

 • معمولی– Na Siam Guesthouse
 • نرمال–  Casa Blanca Boutique Hotel
 • لوکس- Island Escape by Burasari

بهترین هتل های پاتایا

پاتایا یکی از معروف ترین استراحتگاه های ساحلی تایلند است. سالها این مکان مورد علاقه مسافران ، مهاجران و افراد محلی بوده است. همچنین تعجب آور نیست که به معنای واقعی کلمه هزاران اقامتگاه در اینجا وجود دارد.
یکی حتی بزرگتر از دیگری و قیمت آن از 5 یورو در هر شب تا 700 یورو در هر شب است.
بهترین مناطق برای اقامت شبانه عبارتند از ساحل پاتایا (برای افرادی که دوست دارند مهمانی داشته باشند و جمعیت را دوست دارند) ، ساحل Jomtien (برای خانواده ها و کسانی که گزینه های بودجه را دوست دارند) و Naklua & Wong Amat (برای دوستداران واقعی ساحل).

 • معمولی – Aiyaree Place Hotel
 • نرمال –  Bonne Nuit Hotel, Hua Hin
 • لوکس – Dusit Thani Pattaya

بهترین مکان برای اقامت در تایلند کجاست؟

کاربران اقامت در مناطقی مانند بانکوک ، شهر پوکت و پاتایا را ترجیح می دهند. هنگام جستجوی اقامت مورد نظر خود ، این مکان ها را در نظر بگیرید.


بهترین هتل های تایلند کدامند؟

Swissotel Bangkok Ratchada (8.7/10 از 252 نظر) ، هتل Grand Sukhumvit Bangkok (8.1/10 از 1066 بررسی) ، و Novotel Bangkok Suvarnabhumi Airport (8.3/10 از 2860 بررسی) همه مکانهای بسیار خوبی برای اقامت در تایلند هستند.