هتل سامویی ریزوتل بیچ ریزورت سامویی

سامویی
امکانات هتل

box-tick رستوران box-tick خدمات 24 ساعته در اتاق box-tick رستوران فضای باز box-tick ماساژ box-tick بار

امکانات ورزشی

box-tick استخر سرباز box-tick باشگاه بدنسازی

خدمات اینترنت

box-tick اینترنت بیسیم رایگان در لابی box-tick اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها

توضیحات

هتل ساموئی ریسوتل بیچ ریزورت تنها به اندازه 1 دقیقه پیاده روی از ساحل فاصله دارد. استراحت در کنار شن های سفید ساحل زیبای چاونگ تجربه ای بی نظیر خواهد بود که با اقامت در این هتل آن را تجربه خواهید کرد. این هتل چشم انداز زیبایی رو به اقیانوس و باغ های گرمسیری اطراف دارد. شما می توانید با 15 دقیقه رانندگی با اتومبیل به فرودگاه بین المللی ساموئی دسترسی داشته باشید.

یک بالکن اختصاصی بزرگ در هر کدام از اتاق های هتل ساموئی ریسوتل بیچ ریزورت وجود دارد. جالب است بدانید که درون این بالکن ها نیز یک مبل راحتی قرار دارد که می توانید روی آن استراحت کرده  و از چشم انداز زیبایی که پیش رویتان است لذت ببرید. از امکانات اصلی این هتل می توان به دی وی دی پلیر و تلویزیون صفحه تخت اشاره کرد. همچنین تمامی اتاق ها و ویلاهای هتل ساموئی ریسوتل بیچ ریزورت مجهز به چای ساز و قهوه ساز می باشند و امکان دسترسی به اینترنت بی سیم رایگان نیز در آنها وجود دارد.

شما می توانید بعد از ظهر خود را با شنا در استخر هتل سپری کنید و اینکه از ماساژ در مرکز اسپا لذت ببرید. این هتل دارای یک سالن بدنسازی مجهز است که مهمانان می توانند در آن تمرینات روزانه خود را دنبال کنند. همچنین یک مرکز غواصی نیز در هتل ساموئی ریسوتل بیچ ریزورت وجود دارد.

در رستوران کاپریکیو که در این هتل قرار دارد انواع غذاهای ایتالیایی، تایلندی و بین المللی سرو می شود. هتل دارای سه کافه نیز است که برای صرف انواعابمیوه ها می توانید به آنها مراجعه کنید. لازم به ذکر است که خدمات هتل در دسترس است.

هتل ساموئی ریسوتل بیچ ریزورت خدمات اجاره اتومبیل را ارائه می کند. میز تور هتل نیز می تواند برنامه ریزی های تفریحات و گشت و گذار های شما را تنظیم کند. استادیوم تای بوکسینگ تنها به اندازه 1 کیلومتر از محل اقامت شما در هتل فاصله دارد.

زوج های جوان هتل ساموئی ریسوتل بیچ ریزورت را می پسندند، آنها در نظرسنجی ها عدد 8.3 را برای یک سفر دو نفره به این هتل داده اند.

هتل ساموئی ریسوتل بیچ ریزورت دارای پارکینگ خصوصی رایگان نیز می باشد . البته باید بدانید که برای استفاده از این پارکینگ نیازی نیست که از قبل آن را رزرو کنید.

آدرس

سایر هتل های سامویی

تور های موجود برای هتل سامویی ریزوتل بیچ ریزورت