هتل نوا ایروان

ایروان
امکانات هتل

box-tick تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای box-tick پارکینگ box-tick خشکشویی box-tick صندوق امانات box-tick سشوار box-tick ماساژ

خدمات اینترنت

box-tick اینترنت بیسیم رایگان در لابی box-tick اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها

توضیحات

این هتل که در شهر ایروان واقع شده است حدودا 100 متر با تئاتر باله و اپرای ارمنستان فاصله دارد. در هتل نوا ایروان  یک رستوران وجود دارد که با غذاهایی لذیذ پذیرای شما خواهد بود. اینترنت بی سیم رایگان نیز در اختیار مهمانان قرار می گیرد. ایستگاه متروی اریتاسارداکان حدودا نیم کیلومتر تا هتل فاصله دارد و از آنجا می توانید در شهر تردد کنید.

همه ی اتاق ها یک تلویزیون صفحه تخت به همراه کانال های ماهواره ای دارند. برخی اتاق های هتل نوا ایروان نیز محل نشیمن دارند که در هنگام رزرو باید به آن توجه داشته باشید. در هر کدام از اتقا ها یک کتری و سرویس بهداشتی اختصاصی نیز وجود دارد.

میز پیشخوان هتل بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد.

میدان ریپابلیک کمتر از یک کیلومتر از این هتل فاصله دارد. همچنین نزدیک ترین فرودگاه که فرودگاه بین المللی وارتنوس است نیز تا هتل 14  کیلومتر راه دارد. زوج های جوان این هتل را می پسندند، آنها در نظرسنجی ها عدد 9 را برای یک سفر دو نفره به این هتل داده اند.

همچنین مهمانان در این هتل به نسبت هزینه ای که می کنند، امکانات بهتری دریافت می کنند که باعث می شود برای گردشگران ارزش بیشتری داشته باشد.

آدرس

سایر هتل های ایروان

تور های موجود برای هتل نوا