هتل آویاترانس ایروان

ایروان
امکانات هتل

box-tick تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای box-tick پارکینگ box-tick خشکشویی box-tick صندوق امانات box-tick سشوار

خدمات اینترنت

box-tick اینترنت بیسیم رایگان در لابی box-tick اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها

توضیحات

این هتل در مرکز تاریخی شهر ایروان و در خیابان آبویان واقع شده است. از هتل تا ایستگاه متروی میدان جمهوری 3 دقیقه پیاده راه است. در هتل آویاترانس دسترسی به اینترنت بی سیم  رایگان است و هتل یک جای پارک رایگان هم در اختیار مهمانان قرار می دهد.

اتاق های این هتل همگی با دکوراسیون مدرنی تزیین شده اند و همه ی واحد ها تهویه هوا مطبوع دارند. همچنین یک سرویس بهداشتی اختصاصی، میز کار و یک تلویزیون با کانال های ماهواره ای هم در اختیار شما قرار داده می شود که می توانید از آن بهره ببرید.

هر روز صبح صبحانه به سبک سلف سرویس در هتل سرو می شود. در رستوران مدرن هتل که در طبقه اول آن واقع شده است، غذاهای اروپایی و ارمنی سرو می شود.

هتل آویاترانس در کنار خیابان شمالی قرار گرفته است و 3 دقیقه پیاده تا گالری ملی ارمنستان، موزه تاریخ ارمنستان، بانک مرکزی ارمنستان و وزارت خانه ی ارمنستان راه دارد.

پذیرش هتل بصورت شبانه روزی باز است و یک میز پیشخوان هم آماده پاسخگویی به شماست .  فرودگاه بین المللی وارتنوتس 15 دقیقه با ماشین تا هتل راه دارد و سرویس رفت و برگشت به آنجا از طریق هتل قابل دریافت است. زوج های جوان این هتل را می پسندند، آنها در نظرسنجی ها عدد 9 را برای یک سفر دو نفره به این هتل داده اند.

آدرس

سایر هتل های ایروان

تور های موجود برای هتل آویاترانس