هتل سنترال پالاس استانبول

استانبول
امکانات هتل

box-tick خدمات 24 ساعته در اتاق box-tick آسانسور box-tick بار box-tick رستوران

خدمات اینترنت

box-tick اینترنت بیسیم رایگان در لابی box-tick اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها

توضیحات

    هتل سنترال پالاس در فاصله ی ۱۰۰ متری میدان تکسیم و در نزدیکی خیابان استقلال واقع شده است. این هتل ارائه دهنده ی اتاق های مجلل با گستره ی کاملی از امکانات رفاهی می باشد. محوطه ی خرید معروف نیسانتاسی در فاصله ی ۱.۸ کیلومتری هتل قرار دارد.
تمامی اتاق های هتل سنترال پالاس با تلفیقی از دکوراسیون دوره ی عثمانی و لوازم مدرن دارای سیستم تهویه ی هوا می باشند. این اتاق ها دارای محوطه ی نشیمن وسیع و حمام های دولوکس با وان می باشند.
غذاهای لذیذ با تأکید بر مواد اولیه ی سالم در رستوران هتل سرو می شوند.
میهمانان می توانند با استفاده از سالن ورزشی پیشرفته و انجام فعالیت های جسمانی تناسب اندام خود را حفظ نمایند. استخر آب گرم داخلی شامل یک سونا، استخر گرداب و یک حمام مزین به نقش و نگارهای سنتی ترکی می باشد.
از میدان تکسیم امکان دسترسی به پل گالاتا از طریق مترو و تراموای تاریخی استانبول وجود دارد. در هتل سنترال پالاس اینترنت وای فای (Wi-Fi) رایگان بوده و پارکینگ رایگان نیز در دسترس است. مرکز همایش لطفی قیردار، مرکز کنگره ی استانبول، سالن کنسرت جمال رزیت ری و تئاتر موشین ارطغرل در فاصله ی ۱.۳ کیلومتر هتل قرار دارند. مرکز خرید جواهر در ۲.۵ کیلومتر و مرکز خرید دمیرورن در ۸۵۰ متری این هتل واقع شده اند. فاصله ی هتل با فرودگاه استانبول ۴۹ کیلومتر است.

آدرس

سایر هتل های استانبول

تور های موجود برای هتل سنترال پالاس