هتل گرند جواهر استانبول

استانبول
امکانات هتل

box-tick رستوران box-tick تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای box-tick آسانسور box-tick نگهداری بچه box-tick کافی شاپ box-tick خشکشویی box-tick سشوار box-tick ماساژ box-tick بار box-tick رستوران box-tick پارکینگ

امکانات ورزشی

box-tick استخر سرباز box-tick استخر سرپوشیده

خدمات اینترنت

box-tick اینترنت بیسیم رایگان در لابی box-tick اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها

سایر خدمات

box-tick شاتل فرودگاه

توضیحات

هتل گرند جواهر دارای استخر سرپوشیده، فضای باز و مرکز تناسب اندام با تردمیل و وزنه های آزاد می باشد. این هتل که در ۲.۴ مایلی میدان تکسیم و ۰.۷ مایلی مرکز خرید جواهر قرار دارد، دارای اتاق های تلویزیون صفحه تخت و وای فای رایگان است. هتل گرند جواهر تاکسی سرویس رایگان ساعتی به میدان تکسیم و مرکز خرید جواهر ارائه می دهد.
همه اتاق‌های دارای سیستم تهویه، جادار و مجهز به تلویزیون ماهواره‌ای و فضای استراحت با میز کار و نور مناسب و صندلی‌های راحتی شیک هستند. امکانات رفاهی و دمپایی برای هر حمام اختصاصی موجود است.
رستوران دلیز یک بوفه صبحانه غنی ارائه می دهد. سالن لابی با منوی قهوه های ایتالیایی و غذاهای خانگی، محل ایده آلی برای ملاقات و جلسات است. میهمانان می توانند از غذاهای مدیترانه ای و ترکی در فضای داخلی شیک رستوران سلطان لذت ببرند یا با یک نوشیدنی مفرح در تراس آن استراحت کنند.
فرودگاه آتاتورک ۱۱ مایل تا هتل گرند جواهر فاصله دارد. منطقه ی شیشلی با خورو کمتر از ۱۰ دقیقه تا هتل فاصله دارد. مرکز خرید سیتی در ۱.۴ مایلی و مرکز خرید پروفیلو در ۱.۶ مایلی این هتل واقه شده اند. ایستگاه متروباس شیشلی ۰.۶ مایل و برج ترامپ با پای پیاده ۱۵ دقیقه تا هتل فاصله دارند. پارکینگ رایگان در محل فراهم می باشد. فرودگاه استانبول در فاصله ۲۹ مایلی هتل قرار دارد.

آدرس

سایر هتل های استانبول

تور های موجود برای گرند جواهر