همه تور ها

درباره تور امارات

تور امارات 🥇

اگر قصد خرید و یا رزرو ارزانترین تور امارات لحظه آخری را دارید می توانید لیست قیمت آن را همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف مشاهده نمایید.

📦 پکیج تور امارات

پکیج تور امارات در آژانس هواپیمایی سفرهای پایتخت شامل موارد زیر است:

بلیط پرواز رفت و برگشت
رزرو هتل
راهنمای تور فارسی زبان
بیمه مسافرتی
گشت شهری
ترانسفر فرودگاهی

💲 قیمت تور امارات

هزینه های رزرو هتل و بلیط هواپیما در قیمت تور امارات تاثیر زیادی دارند. همچنین تعداد روزهای تور و زمانی که می خواهید به دبی سفر کنید در قیمت تور تاثیرگذار هستند. از جمله ایرلاین هایی که پرواز مستقیم از ایران به دبی دارند می توان به ماهان ایر، ایران ایر، ایر عربیا و امارات اشاره کرد. لازم به ذکر است که پرواز ایرعربیا در فرودگاه شارجه به زمین می‌نشیند و تا دبی 1 ساعت فاصله دارد. همچنین هرچه اقامتگاه شما به مرکز شهر نزدیک تر باشد نسبت به حومه شهر هزینه اقامتتان بیشتر خواهید بود.

⏰ تور لحظه آخری امارات

برای خرید تور امارات در ابتدا باید ویزای امارات را دریافت کنید که این فرآیند حداقل بین 3 تا 7 روز کاری زمان می‌برد. به همین دلیل تور لحظه آخری امکان رزرو ندارد، زیرا نمی توانید بلافاصله عازم سفر شوید و باید قبل از آن پروسه اخذ ویزا را طی کنید.

اگر شما ویزای توریستی امارات را از قبل در اختیار دارید و کمی خوش شانس باشید و طی آن چند روزی که این ویزا مهلت دارد تور لحظه آخری ارائه شود می توانید از این تورها استفاده کنید و با قیمتی مناسب عازم امارات و شهرهای دبی و ابوظبی شوید.

💵 تور ارزان امارات

شما می توانید تور ارزان امارات را با قیمت مناسب در آژانس مسافرتی سفرهای پایتخت تجربه کنید. همچنین اگر قصد داشته باشید که تور امارات ارزان قیمت خریداری کنید می توانید در فصول گرم سال به آنجا بروید و یا اینکه از تور زمینی و دریایی به دبی سفر کنید. در تما ایام سال می توانید از آفرهای تور دبی سفرهای پایتخت استفاده کنید.